22912130 - 32 | 22264933 | 09194101401 javaheri@fakhraria.com

پیام بنیانگذار

هنر ساخت طلا و جواهر ، از هنرهای ارزنده ای است که با قدرت نبوغ وخلاقیت همراه است. زیبایی و جذابیت این رشته ما را به پای صحبتهای بنیان گذار و مدیریت آموزشگاه می کشاند:

 از سال 1387 با هدف انتقال هنر طلا و جواهر سازی به نسل جوان، تصمیم گرفتم آموخته ها و تجربیات خود را به هنر جویان مشتاق و علاقه مند این رشته در کهن سرزمین پارسیان ارائه دهم. با مراجعه به سازمان فنی و حرفه ای موفق به دریافت مجوز رسمی در بخش آموزش خانمها و آقایان شدم . از اوایل سال 1388 رسماً اقدام به برگزاری کلاس های جواهرسازی و طراحی جواهرات نمودم . چون در امر آموزش این حرفه حساسیت خاصی داشتم سعی کردم از ابتدا برای آموزش این حرفه خلاق، از اساتیدی متبحر که دارای توانایی بالا در امر آموزش هستند استفاده کنم، ریرا به هدف متعالی آموزش می اندیشیدم ، نه کسب درآمد. در این راستا موفق شدم با همکاری اساتیدی شاخص این آموزشگاه را اداره نمایم .
حال از این که توانسته ام به کمک همکاران خود در مدت زمان کوتاهی هنر جویان علاقه مند به این حرفه را آموزش دهم، بسیار احساس رضایت می کنم. تلاش ما بر آن است که هنرجویان امروز ما بتوانند استادان فردا برای نسل های آینده باشند و در آخر دوره هنر جویان خلاق و مبتکر و کار آزموده زیر 21 سال را به مسابقات بین المللی، نمایشگاه های گروهی و بازار کار معرفی خواهیم کرد.
( توجه فرمایید) چنانچه سئوالی برایتان پیش آمده که میخواهید آنرا از آموزشگاه پرسش نمایید ، لطفا تلفنی بپرسید نه با ایمیل که مدتی طول خواهد کشید پاسخ بشما 

هنرجو گرامی

در حال حاضر به دلیل تکمیل بودن ظرفیت کلاس ها امکان ثبت نام اینترنتی وجود ندارد . به منظور پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر دوره ها با شماره های 22257713 و یا 22264933 تماس حاصل فرمایید .

پیام بنیانگذار