22912130 - 32 | 22264933 | 09194101401 javaheri@fakhraria.com

مخراج کاری

مخراجکاری
گوهر نشانی و یا مخراج کاری هنریست زیبا که بهنرجو می آموزد چگونه سنگها را بروی زیور آلات بنشاند تا آنها محکم و استوار سالها بر بدنه قطعه بدرخشد . اگر چه این هنر یکی از هنرهای ظریفیه است که پس از تعلیم باز هم به ممارست همه روزه نیازمند است تا فرد بتواند مسلط باین هنر گردد .
برای فراگیری این فن هنرجو باید علاقمند باین حرفه باشد و با سعی کوشش زیر نظر استادکاری ماهر همه روزه تمرین نماید تا در آینده بتواند دهها و گاهاً صدها سنگ ریز و درشت را در یک خط با فاصله معین بروی طلا و یا فلزی صخت تری چون پلاتین سوار نماید . اگر چه یاد گیری این فن نیازی به زمان زیادی ندارد ولی میتوان گفت همین که هنرجو نزد استادی با روش و تکنیک سوار کردن سنگها آشنا شد، کافیست که مرتباً تمرین کرده تا دستش با کار عادت و او بدون دغدغه سنگها را سوار نماید .
از توصیه های ضروری به هنرجویانی که بدنبال فراگیر این فن می باشند، لازم است اشاره کنم فرد باید همواره با حواس جمع و دقت لازم بکار سوار کردن سنگها مبادرت نماید تا خدای نکرده موجب آسیب رساندن بخود و یا شکستگی سنگها نشود . این فن از هنرهای بسیار ظریفه ایست که به دقت و توجه زیادی نیازمند است و هنرجو را ملزم می سازد تا با هوش و حواس کامل جمع به ادامه کارش بپردازد .

هنرجو گرامی

در حال حاضر به دلیل تکمیل بودن ظرفیت کلاس ها امکان ثبت نام اینترنتی وجود ندارد . به منظور پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر دوره ها با شماره های 22257713 و یا 22264933 تماس حاصل فرمایید .

( توجه فرمایید ) چنانچه سئوالی برایتان پیش آمده که میخواهید آنرا از آموزشگاه پرسش نمایید ، لطفا تلفنی بپرسید نه با ایمیل که مدتی طول خواهد کشید پاسخ بشما

  • هزینه ثبت نام: 7,000,000
  • تخفیف ثبت نام آنلاین: 10%

فرم ثبت نام