22912130 - 32 | 22264933 | 09194101401 javaheri@fakhraria.com

گوهر شناسی

این دوره از کلاسها به سه صورت انجام می پزیرد .
1 – درجه بندی سنگهای الماس که به چه گونه از یکدیگر متمایز و تفکیک میگردد .
2 – شناخت سنگهای رنگی اصل جواهرات و یا نیمه اصلی ( سنتاتیک) که با نامها گوناگون در قطعات مختلف زیور آلات بکار میرود .
3 – شناخت سنگهای آلی که از اقیانوسها ویا دریاها بدست می آید و قالباً از آنها برای قطعات مختلف زیور آلات مورد استفاده قرار میدهند .
درجه بندی الماس
کلاسهای درجه بندی الماس دو ماهه بصورت عمومی در دوازده جلسه دو ساعته هفته دو بار برگذار میشود . هنر جویان در این کلاسها با چهار فاکتور مهم شناخت سنگهای الماس که عبارتند از :تراشهای مختلف ، رنگ سنگها، پاکی سنگها ، وزن آنها برحسب قیراط و شناسایی بین المللی آشنا خواهند شد .

سنگهای رنگی و آلی
کلاسهای سنگهای رنگی در مدت زمان سه ماهه و بصورت عمومی در پانزده جلسه دو ساعته هفته ای دو بار برگذار میشود . در این کلاسها هنرجویان با سنگهای جواهرات چون انواع زمزدها ، یاقوت ها، فیروزه ها ، مرواریدها ، کواترزها ، که از کدام کشور و دارای چه ویژگی هستند نه تنها از نظر ظاهر بلکه از نظر تفاوت نیر مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرند . ضمنا با سنگهای ساختگی که مشابهت زیادی به سنگهای اصلی هم گروه خود دارند نیز هنر جویان آشنا و از نظر تفاوت با هم عملاً به مقایسه گذارده خواهد شد .

هنرجو گرامی

در حال حاضر به دلیل تکمیل بودن ظرفیت کلاس ها امکان ثبت نام اینترنتی وجود ندارد . به منظور پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سایر دوره ها با شماره های 22257713 و یا 22264933 تماس حاصل فرمایید .

( توجه فرمایید ) چنانچه سئوالی برایتان پیش آمده که میخواهید آنرا از آموزشگاه پرسش نمایید ، لطفا تلفنی بپرسید نه با امیل که مدتی طول خواهد کشید پاسخ بشما

  • هزینه ثبت نام: 13,000,000
  • تخفیف ثبت نام آنلاین: 0%

فرم ثبت نام